Sportin matsit!

Katso tästä tulevat matsit
Sportissa näkyvät kanavat/ Our Channels:
 
Viasat Urheilu, Viasat Jalkapallo, Viasat Jääkiekko,Viasat Sport,
Viasat Golf, Viasat Fotbol, Viasat Premium, Viasat XTRA, CMore Sport1, 
CMore Sport2, CMore MAX, CMore Tennis, CMore Golf 
 

 

 

LAUANTAI 23.2

Suomen cup:

  13:50 FC Lahti – HJK

Valioliiga:

  14:30 Burnley - Tottenham Hotspur

  17:00 Newcastle United - Huddersfield Town

  19:30 Leicester City - Crystal Palace

La liga

  17:15 Sevilla - Barcelona

SM-liiga:

  17:00 KooKoo – Kärpät

  18:30 Ässät – HIFK

NHL:

  20:00 Buffalo Sabres - Washington Capitals

  20:00 New York Rangers - New Jersey Devils

 

SUNNUNTAI 24.2

Koripallon MM-karsinta

  14:45 Venäjä – Suomi

Serie A

  16:00 Bologna - Juventus

Valioliiga

  16:05 Manchester United – Liverpool

Englannin liigacup: Finaali

  18:25 Chelsea - Manchester City

NHL

  19:30 Washington Capitals - New York Rangers

 

MAANANTAI 25.2

KHL: Konf. puolivälierä (1:7)

  18:30 Jokerit - Dynamo Moskova

 

TIISTAI 26.2

SM-liiga

  18:30 JYP – Lukko

Italian cup: Välierä (1:2)

  21:45 Lazio – Milan

Valioliiga

  21:50 Newcastle United - Burnley

 

KESKIVIIKKO 27.2

SM-liiga

  18:30 Kärpät – HPK

  18:30 Tappara – Sport

KHL: Konf. puolivälierä (2:7)

  18:30 Jokerit - Dynamo Moskova

Valioliiga

  21:50 Chelsea - Tottenham Hotspur

Italian cup: Välierä (1:2)

  21:55 Fiorentina - Atalanta

 

TORSTAI 28.2

Euroliiga

  19:40 Fenerbahce - Anadolu Efes

 

PERJANTAI 1.3

KHL: Konf. puolivälierä (3:7)

  18:25 Dynamo Moskova – Jokerit

SM-liiga

  18:30 Lukko – HIFK

  18:30 JYP – Tappara

Euroliiga

  21:55 Barcelona - Real Madrid

La liga

  22:00 Rayo Vallecano - Girona

 

LAUANTAI 2.3

Valioliiga

  14:30 Tottenham Hotspur – Arsenal

  19:30 West Ham United - Newcastle United

SM-liiga

  17:00 HIFK – Ilves

  18:00 Kärpät – SaiPa

NHL

  20:00 Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers

  23:00 Los Angeles Kings - Chicago Blackhawk

La liga

  21:45 Real Madrid – Barcelona

 

SUNNUNTAI 3.3

Valioliiga

  14:00 Watford - Leicester City

  16:00 Fulham – Chelsea

  18:15 Everton - Liverpool

KHL: Konf. puolivälierä (4:7)

  15:55 Dynamo Moskova – Jokerit

NHL

  19:30 New York Rangers - Washington Capitals 

La liga

  19:30 Real Sociedad - Atletico 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tässä ravintolassa