Siirry pääsisältöön

Poikkeusaukioloajat 14.11. ja 21.11. Laaksoravintola Loivassa

Poikkeusaukioloajat 14.11. ja 21.11. Laaksoravintola Loivassa

Poikkeusaukioloajat 14.11. ja 21.11. Laaksoravintola Loivassa

Person in a suit jacket holds a glass of sparkling wine at a high table. Other guests are blurred in the background under warm lighting.

Pikkujoulukausi käynnistyy parhaimmillaan ja Laaksoravintola Loiva palvelee poikkeusaukioloin lauantaina 14.11. sekä 21.11.

Loiva on suljettua lauantaina 14.11. yksityistilaisuuden vuoksi koko päivän. Aamiainen tarjoillaan normaaliin tapaan klo 7-11. Jos olette majoittumassa Break Sokos Hotel Himoksella, niin ala carte -annoksiamme on mahdollisuus tilata huoneistoihimme. Kysy rohkeasti lisää henkilökunnalta.

Lauantaina 21.11. ravintolamme on suljettuna klo 15 alkaen yksityistilaisuuden vuoksi. Aamiainen tarjoillaan tuttuun tapaan klo 7-11 ja ala carten parissa herkuttelet klo 12-15. Majoittujille tiedoksi, että ala carte -annoksiamme on mahdollista tilata huoneistoihimme, tiedustele rohkeasti lisää henkilökunnaltamme.

Jos yrityksellesi ei ole vielä tiedossa pikkujouluja ja esimerkiksi Laaksoravintola Loivan varaaminen yksityistilaisuudeksi kiinnostaa, ota rohkeasti yhteyttä myyntipalveluumme - sales.jyvaskyla@sok.fi tai soita 0201234640

Nähdään Himoksella!

Ravintolaketjut

Ravintolaketjut