Siirry pääsisältöön
Ulos syömään? Miksipä ei, onhan tänään Omistajan tilipäivä myös ravintoloissamme! Lue lisää

ISÄNPÄIVÄBRUNSSI 2025

ISÄNPÄIVÄBRUNSSI 2025

ONNEA ISÄT❤️

Alexandran upea ISÄNPÄIVÄBRUNSSI on katettuna 9.11.2025 kello 12-14. Yllätä isä brunssilla ja tuo hänet nauttimaan monipuolisesta buffet-pöydästä!

Tarjolla on herkkuja joka lähtöön ja moneen makuun: raikkaita salaatteja, vastapaistettua leipää, ihania juustoja ja leikattuja hedelmiä, brunssiklassikkoja sekä uusia suolaisia ja makeita suosikkeja. Kaikki herkut vaivattomasti yhdellä kattauksella.

Varaa pöytäsi ajoissa ja varmista paikkasi brunssiherkkujen äärelle.

Huomioithan, että ravintolasali sijaitsee kahdessa tasossa. Voit halutessasi esittää varauksen yhteydessä toiveen pöydän sijainnista, toteutamme toiveet mahdollisuuksien mukaan.

Isänpäiväbrunssi 2025

Isänpäiväbrunssi 2025

VL = vähälaktoosinen, L = laktoositon, G = gluteeniton, GP = gluteeniton pyynnöstä, VE = vegaaninen, VEP = vegaaninen pyynnöstä, T = tulinen, M = maidoton, K = kasvisruoka, PÄ = sisältää pähkinää. Lisätietoja annoksista saat henkilökunnalta. Ruokavirasto suosittelee, että jauhelihapihvit syödään aina täysin kypsennettyinä. Laadukkaassakin medium-kypsennetyssä jauhelihassa voi olla EHEC-bakteereita, jotka voivat aiheuttaa vakavan ruokamyrkytyksen etenkin lapsille ja iäkkäille henkilöille.

yhteystiedot

yhteystiedot

Ravintolaan on pääsy pyörätuolilla
S-CardMeillä käy S-Card
010 78 51010
Puhelun hinta pvm/mpm
Viikko:
ma - su 
Avoinna vain tilauksesta

Ravintolaketjut

Ravintolaketjut