Koli Ski&Spa Bussi

Koli Ski&Spa -bussi palvelee joka lauantai ja sunnuntai rinnekauden ajan!

Pääset kätevästi laskettelemaan tai viettämään rentouttavaa kylpyläpäivää Koli Ski&Spa -bussin avulla. Bussi kulkee Joensuusta Kolille ja takaisin joka lauantai ja sunnuntai rinnekauden ajan, eli 4.12.-18.4. välisellä ajalla. Kyyti yhteen suuntaan 10€, edestakaisin 20 €. Kyydit varataan ennakkoon viimeistään edellisenä päivänä soittamalla numeroon 020 741 4392. 

Aikataulut näet alla:

Lähtö Joensuusta

Marjalan ABC 8.40

S-market Noljakka 8.45

S-market Siilainen 8.50

Torikatu 20 / Original Sokos Hotel Vaakuna 8.55

Original Sokos Hotel Kimmel 9.00

S-market Niinivaara 9.05

ABC Siihtala 9.10

Jukolankadun S-market 9.15

Lehmon S-market 9.20

Kontiolahden S-market 9.25

Ukko-Kolin Rinteet, ala-asema 10.15

Break Sokos Hotel Koli 10.30

 

Lähtö Kolilta

Ukko-Kolin Rinteet, ala-asema 17.45

Break Sokos Hotel Koli 18.00

Kontiolahden S-market 18.40

Lehmon S-market 18.45

Jukolankadun S-market 18.50

ABC Siihtala 18.55

S-market Niinivaara 19.00

Original Sokos Hotel Kimmel 19.05

Torikatu 20 / Original Sokos Hotel Vaakuna 19.10

S-market Siilainen 19.15

S-market Noljakka 19.20

Marjalan ABC 19.25

 

Kellonajat voivat hieman muuttua keliolosuhteiden ja pysähdysten pituuksien vuoksi.

 

Tervetuloa!

Näissä ravintoloissa